Wybieramy fotografa

Co jest ważne przy wyborze fotografa oraz kamerzysty na wesele?

Portfolio

Pierwszym z czynników które proponujemy wziąć pod uwagę jest portfolio. Proponujemy uwiecznienie Was w pięknych kadrach pełnych szczegółów, emocji, ponadczasowości chwili, owianych zbalansowanymi kolorami które dziś oraz za 50 lat będą piękne. 

Doświadczenie

Wykonaliśmy steki (jeśli nie tysiące) reportaży ślubnych oraz sesji plenerowych, fotograficznych a także filmowych. Dzięki temu doskonale pracujemy z Wami w dniu ślubu i potrafimy Was do tego dnia przygotować. Będąc z Wami od przygotowań, prowadzimy Was niczym przewodnicy. Dajemy bardzo Ważne rady dotyczące przebiegu tego dnia. Jesteśmy ludźmi z poczuciem humoru i bez problemu sprawiamy, że się uśmiechacie i zapominacie o stresie 🙂

Opinie

Prawdziwe opinie o naszej pracy możecie przeczytać na google oraz Facebook’u.
Pary Młode wspominają tam o naszym zaangażowaniu, opiece nad nimi w tym wyjątkowym dniu  oraz efektach naszej pracy jakimi są otrzymane pamiątki ślubne w formie zdjęć i filmów. 

Oferta

przygotowaliśmy dla Was optymalną ofertę w której możecie skorzystać z profesjonalnego, doświadczonego, wyposażonego w profesjonalny sprzęt, uzdolnionego fotografa oraz kamerzysty ślubnego w doskonałej cenie.

Przygotujemy dla Was Pamiątki wysokiej jakości zgodnie z Waszymi oczekiwaniami i pełnym naszym zaangażowaniem.