foto2

Wspaniałe chwile dwojga kochających się ludzi, ona i on, miłość i jej ponadczasowość uwiecznione na zdjęciach. Jeśli jesteście państwo zainteresowani uwiecznieniem w momentach uczucia które was łączy, zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą. Przygotowaliśmy dla państwa przykładowy cennik na nasze usługi fotograficzne  W zależności od państwa upodobań i odległości ceny mogą się zmienić, dlatego najlepiej jest skontaktować się z nami i skonsultować ważne szczegóły.

Na wszystkie pakiety udzielamy rabatu -15% w okresie od 01.11-31.03 a także przez cały rok od poniedziałku do czwartku.

PAKIET I

  • Reportaż fotograficzny z przygotowań, ślubu, wesela do oczepin
  • na życzenie MINI SESJA PLENEROWA W DNIU ŚLUBU (ok. 2h)
  • otrzymują państwo dwie płyty DVD

1699zł

PAKIET II Plener w innym dniu niż ślub

  • Reportaż fotograficzny z przygotowań, ślubu, wesela do oczepin
  • SESJA PLENEROWA W INNYM DNIU NIŻ ŚLUB (czas do uzgodnienia)
  • otrzymują państwo dwie płyty DVD

1999zł

Tak przekazujemy wam zdjęcia

Zdjęcia przekazujemy wam na dwóch kompletach dedykowanych płyt DVD. Na życzenie przygotowujemy również pendrive sygnowany waszymi imionami i datą ślubu w pięknym białym etui.

Opcja dodatkowa: dedykowany pendrive

Zdjęcia  na dedykowanym pendrive sygnowanym waszymi imionami i datą ślubu w ekskluzywnym białym etui, z waszym zdjęciem  +100zł

Opcja dodatkowa ALBUM

NA WASZE ŻYCZENIE PRZYGOTOWUJEMY WSPOMNIENIA W JAKOŚCI PREMIUM, Fotoalbum EXCLUSIVE FOTO to pamiątka na całe życie. Naświetlane sztywne karty oraz papier fotograficzny premium są gwarancją trwałości Twoich wspomnień. Zatrzymaj najważniejsze momenty w Twoim życiu i powracaj do nich w każdej chwili.

 

 

W każdej chwili możecie się z nami skontaktować dzwoniąć na numer telefonu podany poniżej, pisząc e-mail lub skorzystać z formularza kontaktowego:

Tel: 515-515-071

e-mail: studio@exclusivefoto.pl