foto2

Wspaniałe chwile dwojga kochających się ludzi, ona i on, miłość i jej ponadczasowość uwiecznione na zdjęciach. Oferujemy państwu uwiecznienie w momentach uczuć które was łączą, zapraszamy do zapoznania się z poniżej proponowanymi pakietami. Przygotowaliśmy dla państwa przykładowy cennik na nasze usługi fotograficzne  W zależności od państwa upodobań i odległości ceny mogą się zmienić, dlatego najlepiej jest skontaktować się z nami i skonsultować ważne szczegóły.

 

PAKIET I

  • Reportaż fotograficzny z przygotowań, ślubu, wesela do oczepin
  • na życzenie MINI SESJA PLENEROWA W DNIU ŚLUBU (ok. 1-2h)
  • w standardzie otrzymują państwo dwie płyty DVD

1699zł

PAKIET II Plener w innym dniu niż ślub

  • Reportaż fotograficzny z przygotowań, ślubu, wesela do oczepin
  • SESJA PLENEROWA W INNYM DNIU NIŻ ŚLUB (czas standardowy ok. 4h, w kwestii odległych miejsc do uzgodnienia)
  • w standardzie otrzymują państwo dwie płyty DVD

2099zł

Zachęcamy do skorzystania z proponowanych przez nas opcji dodatkowych.

Tak przekazujemy wam zdjęcia

Zdjęcia przekazujemy wam na dwóch kompletach dedykowanych płyt DVD. Jako opcję dodatkową na życzenie przygotowujemy również pendrive sygnowany waszymi imionami i datą ślubu w pięknym białym etui.

Opcja dodatkowa: dedykowany pendrive

Zdjęcia  na dedykowanym pendrive sygnowanym waszymi imionami i datą ślubu w ekskluzywnym białym etui, z waszym zdjęciem  +100zł

Opcja dodatkowa ALBUM

NA WASZE ŻYCZENIE PRZYGOTOWUJEMY WSPOMNIENIA W JAKOŚCI PREMIUM, Fotoalbum EXCLUSIVE FOTO to pamiątka na całe życie. Naświetlane sztywne karty oraz papier fotograficzny premium są gwarancją trwałości Twoich wspomnień. Zatrzymaj najważniejsze momenty w Twoim życiu i powracaj do nich w każdej chwili.