EXCLUSIVE FOTO STUDIO

Fotograf i kamerzysta na ślub i wesele

Studio fotografii i filmu ślubnego. Specjalizujemy się w uchwyceniu wyjątkowych chwil dnia ślubu zarówno na zdjęciach, jak i w filmach. Jeśli szukasz zespołu profesjonalnych fotografów i kamerzystów na wesele, którzy udokumentują Wasz wielki dzień, EF Studio będzie świetnym wyborem.. Zajmujemy się profesjonalną fotografią ślubną oraz filmowaniem wesel. Wykonujemy sesje plenerowe, fotograficzne i filmowe. Gwarantujemy wysoką jakość zdjęć, filmów oraz obsługi. Doradzamy jak pozować naturalnie by korzystnie wychodzić na ujęciach. Prowadzimy Parę Młodą i ich gości "za rękę" przez ten wspaniały dzień.
Fotografia i film ślubny to wyjątkowe pamiątki, dlatego używamy wysokiej klasy nowoczesnego sprzętu fotograficznego i filmowego oraz wykonujemy ujęcia przy użyciu nowoczesnego drona, dzięki czemu mamy możliwość wykonania dla państwa wyjątkowych ujęć z powietrza.

Zobacz więcej...

Od czego zacząć...

EF Studio Video&Foto
ikona facebookikona instagram

Zapytaj o termin lub zadzwoń +48 515-515-071

Fotograf i kamerzysta na wesele w pakiecie w rejonie Opole (opolskie), Nysa, Olesno, Kluczbork, Kędzierzyn Koźle, Brzeg, Namysłów, Lubliniec, Strzelce Opolskie, Zdzieszowice, Krapkowice, Prudnik, Głubczyce, Racibórz, Rybnik, Gliwice, Zabrze, Wrocław (dolnośląskie), Oława, Strzelin, Katowice (śląskie), Ruda Śląska.